POKOCHASZ TO MIASTO

KIEDY POCZUJESZ JEGO KILMAT

Pokochasz to miasto

Kiedy poczujesz jego kilmat

Pokochasz to miasto

Kiedy poczujesz jego klimat

O Hipstel

Hipstel to unikatowe miejsce położone w samym sercu Warszawy. Powstało z miłości do podróży, na bazie najlepszych doświadczeń z całego świata, aby dzisiaj móc oferować nocleg w Warszawie Centrum oraz wiele innych ciekawych możliwości w najlepszej atmosferze. Aby pokazać, tym którzy tego oczekują, Warszawę z zupełnie nieznanej strony, jak i z tej znanej z pocztówek. Cały hotel jest nowocześnie umeblowany a jednocześnie utrzymany w klimatach retro/vintage i nie znajdziesz tutaj takiego samego pokoju. Rezerwacja hostelu jest szybka i łatwa. Jeżeli odwiedzasz Warszawę tylko na imprezę to miejsce jest dla Ciebie! Wyjazd biznesowy? Idealnie! W poszukiwaniu szczęścia w życiu? Poszukamy razem. Każdy tutaj pasuje.

Pokoje

Wszystkie w innym stylu! Przekonaj się sam jak wygląda Pacman, albo pokój z Alicji w Krainie Czarów. W pokojach znajdziesz wszystko czego dusza zapragnie, a jeżeli czegoś nie będzie to obsługa recepcji potrafi dokonywać cudów. Do dyspozycji Gości oddajemy do 50 miejsc noclegowych w 12-stu przepięknie i niepowtarzalnie urządzonych pokojach. Pokoje są prywatne (2-osobowe: Standard oraz Budget) oraz wieloosobowe tzw. dorms (4-osobowe, 4-osobowe żeńskie, 6-cio osobowe oraz 10-cio osobowe).

Zobacz koniecznie

Muzeum Powstania Warszawskiego

Placówka dokumentuje historię powstania warszawskiego. Prowadzi działalność naukowo-badawczą oraz edukacyjną poświęconą dziejom powstania, a także historii i działalności Polskiego Państwa Podziemnego. Ma stanowić hołd wobec tych, którzy walczyli i ginęli za wolną Polskę i jej stolicę, pokazując następnym pokoleniom Polaków sens tamtych wydarzeń.

Centrum Nauki Kopernik

Celem jest promowanie i popularyzacja komunikacji naukowej. Zwiedzający mogą poznawać prawa przyrody poprzez samodzielne przeprowadzanie doświadczeń na interaktywnych wystawach.

Kompleks palacowy w wilanowie

Pałac królewski w Warszawie, w Wilanowie Królewskim, barokowy, wzniesiony w latach 1681–1696 dla króla Jana III Sobieskiego i Marii Kazimiery według projektu Augustyna Locciego, skrzydła boczne dobudowano w latach 1723–1729[1]; mieści Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. W 1994 zespół pałacowy w Wilanowie Królewskim wraz z Morysinem został uznany za pomnik historii. Pałac wraz z otaczającym parkiem oraz zabudowaniami zachował niezmienioną formę architektoniczną, walory historyczne i artystyczne mimo zaborów, wojen i okupacji.

Stare Miasto

Stare Miasto zostało założone na skarpie, nad brzegiem dopływu Wisły – rzeczki Kamionki, obok zamku książąt mazowieckich wzniesionego kilka lat wcześniej w miejscu najstarszej części obecnego Zamku Królewskiego, na północ od wsi Warszawa. Jego początki sięgają XIII wieku. Wtedy otoczone było wałem ziemnym, który pod koniec XIV wieku został zastąpiony murem obronnym. Ciągnął się on od skarpy wiślanej na zachód, wzdłuż dzisiejszej ulicy Podwale do Piekarskiej, następnie obok kościoła św. Marcina aż do zamku. Uważa się, że założycielem miasta był Bolesław II, książę mazowiecki i płocki. Z uwagi na korzystne położenie, na szlaku handlowym znad Morza Czarnego ku Bałtykowi, osiedlili się w Starej Warszawie głównie bogaci kupcy. Pozostałość warszawskiego odcinka owej drogi handlowej to dzisiejsza ulica Świętojańska, Rynku i Nowomiejska.

PKiN (Taras widokowy)

Najwyższy budynek w Polsce (pod względem wysokości całkowitej) znajdujący się w Śródmieściu Warszawy na placu Defilad 1. Z tarasu widokowego rozpościera się zatykająca dech w piersi panorama Warszawy.

Pola Mokotowskie

Duży (68,54 ha) kompleks parkowy niedaleko centrum Warszawy, znajdujący się na terenie trzech dzielnic – Mokotowa, Ochoty i Śródmieścia.

Kontakt

Aby skontaktować się z nami możesz zadzwonić na poniższy numer lub napisać e-mail. Polecamy jednak abyś skorzystał z wygodnego formularza kontaktowego po prawej stronie. Na każde zapytanie lub sugestię odpowiemy tak szybko jak tylko będzie to możliwe. A oto nasz Regulamin.

logo

Adres: ul. Pańska 67
00-830 Warszawa, POLAND
Tel +48 22 253 41 47
E-mail: booking@hipstel.pl

Numer konta bankowego:
Credit Agricole Bank, swift: AGRIPLPR
PL 15 1940 1076 3167 9253 0000 0000

1fb Facebook.com/hipstel
1ins Instagram.com/Hipstel
1snapSnapchat: Hipstel
1twit Twitter.com/hipstelwarsaw

   

napisz do nas

Imię
E-mail
Telefon
Wiadomość
×